Tasarladığım Web Siteleri

Çalışmalarımın bir parçası olarak çeşitli kişi ve kurumlara, sivil toplum örgütlerine, projelere ve medya kurumlarına yönelik web tasarım hizmetlerim oldu. Aşağıda çalışmalarımdan bazılarını sizinle de paylaşıyorum.

Dijital iletişim ve kimliklendirme süreçlerinizde kurumunuzun ya da projenizin tanıtılması için bir web sitesi tasarlatmak, çalışmalarınıza yönelik dijital varlıklarınızı oluşturmak mı istiyorsunuz? Fark yaratan tasarım anlayışıyla, hızlı ve güvenilir bir alt yapı ile benzerlerinden ayrılan, estetik, hızlı ve güvenilir bir proje için bana buradaki iletişim adreslerimden ulaşabilirsiniz.

Aşıklı Höyük Dostları Derneği

Anadolu'nun tarih öncesi dönemine odaklanan ve arkeoloji, kültürel ve doğal miras üzerine çalışmalar yapan, özelde Aşıklı Höyük üzerine meraklı bir ekibin kurduğu derneğin 2021'de web sitesini tasarladım.

 

asiklider.com

asiklider.com

Reportare

Mottosu "sözü olanlara, sözü çoğaltanlara..." olan ve içinde harikulâde programlar, röportajlar ve köşe yazıları bulunduran Reportare'nin web operasyonuna 2021'den beri tasarım desteği sunuyorum.

 

reportare.com

reportarewebsite

harita.ka.org.tr

2020'de Kalkınma Atölyesi'nin Covid-19 salgınının mevsimlik gezici tarım işçileri ve ailelerine yönelik etkisini ve bu sürece dair gelişmeleri içeren izleme çalışması kapsamın üretilmiş haritaların intereaktif haritalandırılması ve web site tasarımını yaptım.

 

harita.ka.org.tr

kalkinmaharita

GRS Mühendislik

2020'de 20 yıldır inşaat sektöründe hizmet eden GRS Mühendislik'in web sitesini tasarladım.

 

grsmuhendislik.org

grsmuhendisliksite

Temaslı Sözlük

2020'de COVID-19 pandemisinin gündelik tarihini yazmak ve pandemi gündemindeki olay ve olguların sözlüğünü yaparak hafıza oluşturmak için UMAG ev sahipliğinde akademisyenlerden oluşan tatlı bir ekibin proje web sitesini tasarladım.

 

temaslisozluk.com

temaslisozluksite

Teacher Training Center

2020'de uluslararası düzeyde İngilizce Öğretmenlik Sertifikası veren Mentora Language Schools Teacher Training Center'ın tüm operasyonel faaliyetlerini ve sertifika eğitimlerini tanıtan bu web sitesini tasarladım. Bu tamamen İngilizce olarak tasarlama fırsatı bulduğum ilk projeydi.

 

teachertrainingcenter.org

ttcwebsite

Şişli Mentora College

2020'de Şişli Mentora College'ın tüm dil okulu faaliyetlerini ve programlarını tanıtan bu web sitesini tasarladım.

 

sislimentora.com

sislimentorawebsite

Eşitlik Forumu

Eşitlik Forumu, giderek gündelik yaşamın sıradan pratiği haline gelen ayrımcılığın tüm biçimlerine karşı ortak mücadeleyi hayata gerçekleştirebilmeyi hedefleyen bir kampanya. Kampanyanın web sitesini 2019'da tasarladım.


esitlikforumu.org

esitlikforumu.org

NewsLabTurkey

Kurucusu ve 2018'den 2021'e kadar Sorumlu Yazıişleri Müdürü olduğum NewsLabTurkey, Türkiye gazeteciliğin kurumsal ve bireysel aktörlerine gazetecilik pratikleri konusunda eğitim vermeyi, ve onları alandaki gelişmelerden haberdar etmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda web sitesini de tasarladım. 

 

www.newslabturkey.org

newslabturkeywebsite

Toplumsal Bilgi ve İletişim Derneği - TBİD

Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğum, iletişim, medya ve internet alanlarıyla ilgili çalışmalarımızla toplumsal değişime katkı sunmayı, ulusal ve uluslararası eğitim programlarımız ve projeler yaptığımız TBİD'in web sitesini 2018'de yaptım.

 

tbid.org.tr

tbidwebsite

VirraCyprus

“Kıbrıs’ta Alternatif Ulaşıma” dair bilgileri, bir araya getirip alternatif ulaşım yöntemlerinin kullanımını artırmayı hedefleyen site. Siteyi 2018'de bu amaçla tasarladım.

 

virracyprus.com

virracyprus

Eskişehir Okulu

Eskişehir'de Barış İçin Akademisyenler'le dayanışmak için Mayıs 2016'da kurulan Eskişehir Okulu'nun kurumsal web sitesini 2018'de tasarladım. 

eskisehirokulu.org

eskisehirokulusite1

Mavi Trakya

Mavi Trakya Derneği, Trakya bölgesini tanıtma ve bölgede bağımsız ve tarafsız haberciliği destekleyen bir dernek olarak kurulmuştu. 2018'de yürüttükleri haber projesi kapsamında yerel haber sitelerini tasarladım.

 

mavimarmara.com

mavi trakya

İLDEK

Türkiye’de, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve Kırgızistan’da bulunan iletişim fakültelerinin eğitim ve öğretim sorunlarını ele alarak çözüm önerileri üretmek amacıyla İletişim Fakülteleri Dekanları’nın oluşturduğu İletişim Fakülteleri Dekanları Yürütme Kurulu‘nun kurumsal web sitesini 2015'te tasarladım.

 

ildek.org

ildeksite